Skip to content

DERİNLERE KOŞAN KARAKTER

YAPIŞAN MARKALARIN ŞAMPİYONLARI

Biz Kimiz?

Aykırı sayılırız. Yenilikçiler. Geleneksel bir sektördeki isyancılar ve biz işleri büyük bir şekilde sallamak için buradayız. Geleneklere inanıyoruz, sıkıcı davranmıyoruz ve yaptığımız her şeyde yaratıcılığı teşvik ediyoruz. Biz buyuz ve şirketimizi kuran ve bizi ileriye taşımaya devam eden bu değerlerdir.

Zirve, Anc Etiket A.Ş. de etiket baskısının sınırlarını aşıyor ve biz sadece coğrafyadan bahsetmiyoruz. Korkusuzca ilerliyor ve değişimi kucaklıyoruz. Yeni teknikler kullanarak, yeni malzemeleri test ederek ve yeni ekipman satın alarak markaları ileriye götürüyoruz – biz buyuz.

Ne Anlıyoruz?

Biz ilişki insanlarıyız kendinden emin ve modern olarak ortaya çıkabiliriz, ancak günün sonunda, hala biraz gelenekseliz ve bir geleceği görebileceğimiz birini istiyoruz – baskıda (basımda dedik). Sizinle birlikte çalışmak ve markanızı desteklemek için kalın ve ince uzun mesafe için varız. Ortaklıklar kuruyoruz, bu nedenle Anc Etiket A.Ş. de bir iş göndermek ve orada bitirmek için bir matbaacı arıyorsanız, size göre değiliz.

Rakipsiz Fikirlerden İlham alan Özel Etiketler

En büyük farkımız, markaların sevdiği türden bir fikir üretme yeteneğimizdir. Fikirlerimiz bizi benzersiz kılar ve fikirleriniz bizimki kadar orijinal olduğunda, onları desteklemek için sıra dışı bir şeye sahip olmanız gerekir. HP Indigo Dijital Baskı Motorumuz, en yüksek baskı kalitesini ve yaratıcı olasılıkları en yüksek baskı kalitesiyle birleştiren, pratik olarak etiket baskısının kutsal kasesidir. Artı, bizde sadece bir tane yok. İki tane var ve bu büyümemizin sadece başlangıcı.

İster yeni bir peynir altı suyu proteini markası, ister 15 yerel bira fabrikasını bir araya getiren bir işbirliği veya % 100 geri dönüştürülmüş bir etiket olsun, daha önce mümkün olmayan ve başka hiçbir Anc Etiket A.Ş. yazıcısı ile mümkün olmayan etiketler ve çıkartmalar yaratıyoruz. Markanız için oyunun kurallarını değiştiren etiketler yaratıyoruz, ancak bunu size söylememize izin vermeyin. Neyin mümkün olduğunu öğrenin ve portföyümüzü inceleyin; ne keşfedeceğini kim bilir.

Yaratıcı Fikirler Sunuyoruz

İster taştan yapılmış yenilikçi bir etiket, ister soyulabilir bir etiket veya tek bir sku için 125 dönen tasarıma sahip bir etiket olsun, sınırları zorlamak ve sorunlarınızı çözen ve markanızı oluşturan benzersiz fikirler bulmak konusunda tutkuluyuz. Anc Etiket ve ötesinde.

Biz sipariş alıcılardan çok daha fazlasıyız: markanızın şampiyonuyuz. Biz yaratıcılıkta ortağınız, hayatınızı kolaylaştıran problem çözücü grubuyuz, markanızı bir sonraki seviyeye taşıyacak güvendiğiniz insanlar, sabah 2’deki aramanız – anladınız, değil mi?

Hakkımızda

MARKALARI
İLERİYE TAŞIYORUZ

Bir işi bitirmek için ne gerekiyorsa yapan, sadece yapılan değil, iyi yapılan insanlarız.