HAKKIMIZDA

ANC Etiket; etiket sektöründe 22 yıllık tecrübeli, kalite odaklı, profesyonel ekibiyle, yüksek standarda üretim yapan bir etiket firmasıdır. Baskı etiketleri, ofset baskı, barkod, karton etiketler, serigraf baskı, flexo baskı çeşitleri ile her türlü etiketin imalatı uzmanlık alanıdır. Kullanılan ürünler ve hammaddeleri dünya standartlarında, kalite belgelerine sahiptir. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübelerimizi, müşterilerimize en hızlı ve en iyi kalitede hizmet sunmak için kullanmaktayız. Üretip sattığı her etiketin arkasında duran ve satış sonrası verdiği sınırsız destekle, iş birliğini daima üst seviyede tutmayı felesefemiz olarak benimsemiş bir firmayız.

ANC Etiket kısa süre içerisinde; müşterilerine sunduğu hızlı, aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, şeffaflığı ve kurumsallığı ilke edinen şirket politikası sayesinde müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Uzman kadrosu ve gelişmiş makine parkurumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Her geçen gün gelişmeye ve büyümeye özen gösteriyor, ürün geliştirme özelliğine sahip inovatif teknoloji yatırımlara önem veriyoruz.

MİSYONUMUZ

ANC Etiket, ihtiyaç sahibi firmalara zamanında yaratıcı tasarımlar ve yüksek kaliteli etiketler sağlar. Çalıştığımız iş ortaklarımızın ürünlerine marka değeri ve kalite katmak mottomuzdur. Bu çizgimizden ödün vermeden, yönetim kadrosu, imalat, grafik tasarımı, desinatörlerimiz sektörde yenilikçi olma ve müşteri memnuniyeti sağlama gayesi ile sürekli çalışmakta ve kendilerini geliştirmektedir. Firmamız rakiplerine kıyasla etiket tasarımlarında ileriye yönelik yenilikçi bakış açısıyla her geçen gün kendini geliştirme odaklıdır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, farkındalık bilinciyle ayrıntıları yakalayabilen, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı…

KALİTE

Sürekli kalite kontrol programı uygulama çalışıp, sıkı kalite standartları altında üretim yapmaya özen gösteriyoruz. Sahip olduğumuz sertifikalar;

Menü