Skip to content

Misyonumuz

Misyonumuz

SİZİ İLERİYE TAŞIYAN TEKNOLOJİ

En büyük farkımız, markaların sevdiği türden bir fikir üretme yeteneğimizdir. Fikirlerimiz bizi benzersiz kılar ve fikirleriniz bizimki kadar orijinal olduğunda, onları desteklemek için sıra dışı bir şeye sahip olmanız gerekir. HP Indigo Dijital Baskı Motorumuz, en yüksek baskı kalitesini ve yaratıcı olasılıkları en yüksek baskı kalitesiyle birleştiren, pratik olarak etiket baskısının kutsal kasesidir. Artı, bizde sadece bir tane yok. İki tane var ve bu büyümemizin sadece başlangıcı.

İster yeni bir peynir altı suyu proteini markası, ister 15 yerel bira fabrikasını bir araya getiren bir işbirliği veya % 100 geri dönüştürülmüş bir etiket olsun, daha önce mümkün olmayan ve başka hiçbir  Anc Etiket yazıcısı ile mümkün olmayan etiketler ve çıkartmalar yaratıyoruz. Markanız için oyunun kurallarını değiştiren etiketler yaratıyoruz, ancak bunu size söylememize izin vermeyin. Neyin mümkün olduğunu öğrenin ve portföyümüzü inceleyin; ne keşfedeceğini kim bilir.

ETİKET YOLCULUĞUNUZ 
BURADA BAŞLAR

Markalara, büyük fikirlere ve cesur eylemlere inanıyoruz. Sınırları zorlarken ve unutulmaz bir şey inşa ederken. Vızıltı yaratan ve işinizi geliştiren özel bir etiket üretirken. Tek yakalama? Sizin hayalperest, idealist, fikir sahibi (ya da en azından dışarıdaki fikirlere açık) olmanıza ihtiyacımız var. Bu sensin, değil mi? Umarız çok güçlü olmayacağız, ama sizi tanımak istiyoruz.

Misyonumuz
Bizimle İletişime Geçin! 
Küçük balıklı Mah. Şanlı Cad. 125/A, 16300 Osmangazi/Bursa