BASKI ÖNCESİ

Ofset, serigrafi, flexo ve letterpress baskı kalıpları, kısa süre içerisinde, dışa bağımlı olmadan, işletmenin kendi bünyesinde üretilmektedir. Bu durum, müşterilerin acil ihtiyaçlarına en kısa sürede dönüş yapma imkanı sunmaktadır.

Dijital prova sistemi ve GMG rip yazılımı yatırımı yapılarak renk yönetim sistemi hayata geçirilmiştir. Böylelikle, müşterilere baskıda çıkacak sonuçları önceden sunabilme imkanı doğmuştur.

Baskı ve baskı öncesi yeni teknolojik yatırımlarla ve sürekli eğitimlerle baskı standartizasyonu sağlanarak günümüz kalite beklentilerine daha hızlı ve doğru cevap verebilir duruma gelinmiştir. Baskı standartizasyonu, firmaların inovatif projelerinde güvenle çalışmalarını sağlar.

BASKI

Ambalajlarınızı ileri teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisinde kaliteli baskıyla birleştiren ANC Etiket;

Flexo, Ofset, Serigraf, Sıcak Yaldız Baskı, Ara-ters Baskı, Ön – Arka Aynı Anda Baskı, Yaldız Üzerine Boya Baskı (Efektif Baskı), Kısmi Lak, Rotary Kesim (Yaprak Bıçak) tekniklerini kullanarak 7/24 üretim yapar. Etiketin uygulanacağı yüzey ve ortam koşullarını göz önünde bulundurarak baskı için kullanılacak en uygun malzeme ve baskı tekniğini kullanır.

BASKI

İleri teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisimizde ambalajlarınızı kaliteli baskıyla birleştiriyoruz.

Flexo, Ofset, Serigraf, Sıcak Yaldız Baskı, Ara-ters Baskı, Ön – Arka Aynı Anda Baskı, Yaldız Üzerine Boya Baskı (Efektif Baskı), Kısmi Lak, Rotary Kesim (Yaprak Bıçak) tekniklerinin kullanıldığı, 7/24 üretim yapabilen tesisimizde ile hizmet sizlere hizmet vermekteyiz.

Etiketin uygulanacağı yüzey ve ortam koşulları göz önünde bulundurarak baskı için kullanılacak en uygun malzeme ve baskı tekniği kullanılır.

BASKI SONRASI

Baskısı tamamlanmış farklı türdeki etiketler, kesim departmanına aktarıldıktan sonra yüksek kapasiteli düz kesim ve şekilli (özel) kesim yapabilen tam otomatik hidrolik kesim makinalarında kesilip paketlenerek sevkiyata hazır duruma getirilmektedir.

Rulo sarım departmanında etiketler, müşterilerin talepleri doğrultusunda dilimlenir, sarılır ve kontrolleri yapılır. 4K kameralı %100 otomatik denetim sistemli etiket sarma makinası üretim sürecindeki herhangi bir baskı hatası veya kalite sapması durumunu önceden tespit eder. Böylelikle, operatörlerin sarfiyat oluşmadan önce düzeltici tedbirler almalarına ve hatalı etiketlerin müşteriye gitmeden önce bertaraf edilmesine imkan sağlanır.

Menü